Просвіта молодого покоління щодо відзначення Міжнародного Дня Сім’ї.

Одним із пріоритетних напрямків соціальної роботи комунального закладу «Зміївський районний центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді», є просвіта незахищеної категорії населення, мета якої сформувати та підтримати людські цінності.
Сім`я – джерело любові, поваги, солідарності та прихильності, те, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство, без чого не може існувати людина.
Сім’я, як основний елемент суспільства була і залишається берегинею людських цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності і розвитку. Завдяки сім’ї міцніє і розвивається держава, зростає добробут народу! У всі часи по відношенню до держави, а також по становищу сім’ї в суспільстві судили про розвиток країни. Щасливий союз сім’ї і держави – необхідна запорука процвітання і добробуту її громадян. З сім’ї починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина. Благополуччя родини – ось мірило розвитку і прогресу країни!
Напередодні Міжнародного Дня Сім`ї фахівцями із соціальної роботи, які закріплені за сільськими та селищними радами: Лиманської, Геніївської, Борівської, Скрипаївської, Таранівської, Тимченківської, Чемужівської, Комсомольської, Зідьківської, проведено інформаційно-просвітні заходи на вищевказану тематику та залучено при проведенні 80 осіб молодого покоління, а також розповсюджено 80 інформаційно-просвітніх буклетів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.