Проведення лекції «Шкідливі звички»

Нововодолазький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді разом із спеціалістом служби у справах дітей  провів лекцію на тему: «Шкідливі звички» для учнівської молоді в державному професійно-технічному навчальному  закладі Рокитнянському професійному ліцеї.
Звичайно, люди не народжуються  з  потребою  паління  чи вживання   алкоголю,  та  варто до цього звикнути,  все життя  перевернеться «з ніг  на голову». Не засмучує, наприклад,  затятих курців   ствердження, що в одній  цигарці  міститься  близько  вісімдесяти  канцерогенів (речовин,  що спричиняють  ракові  захворювання) чи той факт, що стан  легенів   після  25-річного  стажу  куріння  не  кращий,  ніж  у  ліквідаторів  аварії на  ЧАЕС, які  вдихали  радіоактивний  пил.
З упевненістю можна сказати, що в житті  немає  нічого  дорожчого  за наше  здоров’я  і  здоров’я наших близьких. Ніщо так не радує, як прекрасне самопочуття  навіть у похилому віці,  і  ніщо так не обтяжує, як  хвороба.
Учням було запропоновано переглянути відеолекторій на тему: «Шкідливі звички» та дійшли висновку, що саме здоров’я – джерело щастя, радості й повноцінного життя.

Дітям було проведено анкетування щодо визначення рівня алкоголізації. Взяли участь 76 учнів.

Також розповсюджено пам’ятки: «Попередження щодо недопущення вживання алкогольних напоїв» та «Негативний вплив тютюнопаління на організм».

2

One thought on “Проведення лекції «Шкідливі звички»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *