Проведення соціальними службами рейду на території Чкаловської об’єднаної територіальної громади

29 березня 2017 року на території Чкаловської об’єднаної територіальної громади був проведений рейд у складі спеціалістів Чугуївського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, спеціаліста служби у справах дітей райдержадміністрації, співробітників виконавчого комітету Чкаловської ОТГ: начальника відділу праці та соціального захисту населення, інспектора виконавчого комітету.

Метою рейду було виявлення бездоглядних, безпритульних дітей, а також обстеження умов проживання сімей, які опинились у складних життєвих обставинах.

Комісія обстежила умови проживання 8 сімей, які опинились у складних життєвих обставинах та перебувають на обліку соціальних служб. У процесі роботи з батьками були проведені профілактичні бесіди щодо належного утримання та виховання дітей, щодо ведення здорового способу життя, надана інформаційна, методична та юридична допомога.

Під час проведення рейду на території Чкаловської селищної ради рейдової групою було виявлено троє малолітніх дітей, які перебували без догляду батьків. Діти були повернуті до родин.

Виконкому Чкаловської ОТГ була надана методична допомога щодо ведення документації з обліку сімей з дітьми, які опинились у складних життєвих обставинах, також була надана інформаційна допомога у вигляді буклетів та інформаційно-просвітницьких матеріалів «Організації та установи соціальної сфери Харківської області», «Державна підтримка сімей з дітьми».

Залишити відповідь