Регіональна міжвідомча нарада

05 вересня 2019 року на базі Харківського національного економічного університет ім. C. Кузнеця службою у справах дітей Харківської обласної державної адміністрації, Харківським обласним центром соціальних служб для сім’ї дітей та молоді та Благодійною організацією «Волонтери: Дорослі-Дітям»

було організовано та проведено регіональну міжвідомчу нараду «Патронат над дитиною як альтернативна форма  тимчасового влаштування в сім’ю дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, в умовах деінституціалізації та  децентралізації  влади».

Метою заходу було розглянути актуальні питання розвитку сімейних форм виховання дітей та впровадження послуги патронату над дитиною в умовах деінституалізації та децентралізації влади у Харківській області.

На заході були присутні працівники служб у справах дітей, центрів соціальних служб для сім’ї дітей та молоді, представники об’єднаних територіальних громад, керівники центрів соціально-психологічної реабілітації дітей, представники Міжнародної благодійної організації «Партнерство «Кожній дитині» та Благодійної організації «Волонтери: Дорослі-Дітям», патронатні вихователі.

Гість заходу – менеджер проекту «Сімейний патронат» Міжнародної благодійної організації «Партнерство «Кожній дитині»  Лариса Стрига доповіла  про розвиток патронату над дитиною в Україні, а директор Харківського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олена Хватинець приділила увагу результатам роботи впровадження патронату та розвитку цієї послуги в Харківській області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *