Робота мобільно консультативного пункту соціальної роботи

5 вересня 2018р. в рамках спеціалізованого формування «Мобільного консультативного пункту соціальної роботи» Куп’янського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді був здійснений виїзд до сіл Кислівка та Ягідне з метою проведення інформаційно-профілактичних заходів серед учнівської молоді та членів сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах

Спеціалісти Куп’янського РЦСССДМ разом з представниками Служби у справах дітей Куп’янської районної державної адміністрації та інспектором Ювенальної  превенції відвідали сім’ї, які перебувають в складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги у вирішенні деяких питань, пов’язаних з належним виконанням батьківських обов’язків, створення достатніх умов для проживання дітей та трудової зайнятості членів сімей. Робота проводилась на території  Кислівської та Ягідненської сільських рад. Також дана команда відвідала Кислівську та Ягідненську загальноосвітні школи І-ІІІ ступенів Куп’янського району Харківської області. В ході роботи з учнівською молоддю були висвітлені питання на теми профілактики електронної залежності, булінгу та профілактики злочинності серед учнів шкіл.

Куп'янський РЦ додаток до статті Куп'янський РЦ додаток

У ході роботи з учнями Нової Української школи обговорено Правила поведінки на дорозі та роздано розмальовки з метою закріплення даної теми.