Робота з сім’ями, які перебувають в складних життєвих обставинах, опікунськими та прийомними сім’ями

Спеціалісти Нововодолазького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді разом із представниками служби у справах дітей, головою  Охоченської с/р, здійснили відвідування сімей, які опинилися в  складних життєвих обставинах та обстежили житлово-побутові умови дітей в опікунських та прийомних сім’ях, що проживають на території Охоченської сільської ради.

За висновками всі діти перебувають в належних умовах. Слід зазначити, що відповідними службами райдержадміністрації регулярно проводяться обстеження умов проживання даної категорії населення, а також різноманітні заходи стосовно виконання обов’язків щодо належного виховання, відповідальності за виховання, навчання і розвиток дітей.
Також  проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу  та обговорено такі питання:  щодо попередження причин та умов, які можуть спричинити зникнення дітей з сімейних форм виховання, отримання освіти, щодо відносин хлопчиків з дівчатками, стосовно дорослого життя. Під час роботи з сім’ями було надано консультації щодо підвищення виховного потенціалу батьків, щодо попередження конфліктних ситуацій, раціонального використання сімейного бюджету, належного виконання батьківських обов’язків та створення сприятливої атмосфери для подальшого гармонійного розвитку дітей, розповсюджено  буклети на тему : «Зупинимо насильство разом», стосовно  здорового способу життя, шкідливості вживання алкогольних напоїв, з метою покращення  добробуту родин .

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *