«РОДИННЕ КОЛО» святкує Міжнародний День сім’ї

Що слід розуміти під широковживаними поняттями «родина», «сім’я»?

З сім’ї починається життя людини, тут відбувається її  формування. Вона – джерело  любові, поваги, солідарності та прихильності.

Людина не народжується відразу ж дорослою. Найперше, що вона пізнає – це взаємини у сім’ї. Велике дерево не виростає в безповітряному просторі – необхідний ґрунт, в який попадає зернятко. І зернятко поглинає в себе всі елементи з цього ґрунту. Якщо ґрунт якісний, насичений корисними елементами, то й дерево виростає міцним та гарним. Коли народжується дитина, вона природним чином, поглинає в себе енергію зі свого оточення. Якщо довкола неї любов і турбота, якщо вона бажана та жадана, якщо вона бачить довкола себе вищі прояви самопожертви, доброти, любові, – то вона росте внутрішньо міцною та гарною.

15 травня ми відзначаємо  Міжнародний  День сім’ї. З нагоди цього свята, в діалоговій кімнаті, на базі Лозівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді пройшла чергова зустріч в рамках роботи групи взаємопідтримки для прийомних сімей та дитячого будинку сімейного типу «Родинне коло». В заході прийняли участь прийомні батьки та батьки вихователі нашого міста. Учасників привітали директор ЛМЦСССДМ Кишинська Н.О. та заступник  начальника ССД Бережна Н.М.

Провідним психологом центру було проведено заняття, спрямоване на запобігання емоційному вигоранню прийомних батьків, під час якого застосовано кілька цікавих методик. Далі відбулося активне обговорення,  батькам надані корисні рекомендації.

Наприкінці заходу, прийомним батькам було запропоновано розрізати святковий пиріг та пригоститися солодощами.

IMG_20180515_153117 IMG_20180515_153215 IMG_20180515_153332