Семінар « Молодь на ринку праці»

22 березня 2018 року в Харківському обласному соціальному  гуртожитку розташованому у місті Чугуєві по вулиці Червономанєжній 32 – а , 5 поверх, відбувся інформаційний семінар « Молодь на ринку праці».

Зазначимо , що в Харківському обласному соціальному гуртожитку проживають діти – сиріти та діти, позбавленні батьківського піклування, віком від 15 до 18 років а також особи з їх числа , віком від 18 до 23 років.

Мешканцям гуртожитку фахівцями Чугуївського МРЦЗ ,були презентовані нові інструментарії з пошуку роботи , такі як  «SMART JOB» , та оновлена платформа державної служби зайнятості « Profi» .

Також було запропоновано пройти профдіагностичне  тестування , як безпосередньо в центрі занятості так і самостійно у зручний час , зареєструвавшись на сайті ДСЗ.

Були роз’яснені особливості мистецтва само презентації молоді , зокрема підготовки резюме.

20180321_120846 20180321_120833

One thought on “Семінар « Молодь на ринку праці»

  1. I’m really impressed along with your writing abilities and also with the layout on your weblog. Is this a paid theme or did you modify it yourself? Anyway keep up the nice quality writing, it is rare to see a nice weblog like this one these days..|

Залишити відповідь