Семінар-нарада з прийомними батьками та батьками-вихователями

Нововодолазький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  здійснює соціальне супроводження  прийомних сімей та  дитячих будинків сімейного типу і надання комплексу соціальних послуг, а саме: соціально-економічні, юридичні, профілактичні, психологічні, соціально-медичні, консультаційні послуги.
Днями в малій залі районної державної адміністрації відбувся семінар-тренінг «Реалізація державної політики в сфері захисту прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», де було розглянуто ряд актуальних питань.
Одним з питань було здійснення соціального супроводження  прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу. В.о. директора Нововодолазького РЦСССДМ  Вікторія Пересічанська наголосила, що соціальна робота спрямована на підтримку позитивного психологічного мікроклімату в родинах, підвищення виховного потенціалу прийомних батьків, батьків-вихователів, досягнення максимальної самостійності сім’ї виконувати внутрішньо сімейні та соціальні функції.
Представник ювенальної превенції розповіла щодо відповідальності прийомних батьків та батьків-вихователів; попередження насильства в сім’ях; особливостей дитячо-батьківських стосунків у прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу.
Прийомним батькам та батькам-вихователям неодноразово було наголошено про відповідальність перед державою і особисто перед дітьми за їх гідне виховання, утримання та забезпечення законних прав та інтересів дітей.
Звертаючись до батьків, голова районної державної адміністрації Роман Мерзлікін зазначив: «Ви зробили добру справу, взявши на виховання дитину, яка потребувала родинного тепла. Та разом із тим, ви прийняли на себе певні обов’язки, і маєте забезпечити їх неухильне виконання.
По завершенні семінару-наради, відбувся тренінг батьків із психологом.

IMG5267

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.