«Шляхами прав і обов’язків»

Протягом 09–13 грудня в Україні триває Всеукраїнський тиждень права.
27 вересня 1991 року Україна приєдналась до Конвенції про права дитини, ратифікувала її та підписала Факультативний протокол до Міжнародного пакту про громадянські та політичні права. З цього часу Конвенція про права дитини є частиною національного законодавства України.
Дитиною вважається людина віком до 18 років, якщо за законом, застосовуваним до даної особи, вона не досягає повноліття раніше. У світі живе понад 1 мільярд підлітків у віці 10-18 років, що складає понад 1/5 всього населення Землі.
З метою розширення знань учнів про основні положення Конвенції про права дитини, підвищення правової свідомості учнів, сприяння самовдосконаленню, інтелектуальному і моральному розвитку 09 грудня 2019 року фахівці Краснокутського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з начальником Краснокутського бюро правової допомого в загальноосвітніх школах району провели інформаційно-просвітницький захід з елементами вікторини.
Під час заходу учні змогли в цікавій та доступні формі ознайомитись з своїми правами, основними положеннями Конвенції ООН про права дитини; сформувати навички правомірної поведінки та навчання діяти в різноманітних життєвих ситуаціях у відповідності з нормами права; зрозуміти що таке протиправна поведінка, сформувати навички правомірного реагування на неправомірні дії однолітків та навички надання одноліткам необхідної підтримки, консультативної допомоги у проблемах, пов’язаних із правами дитини.
З нагоди Всеукраїнського тижня права Краснокутським РЦСССДМ було розроблено та розповсюджено буклети «STOP BULLYING».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.