Скринька секретів для друга

Всеукраїнська благодійна організація «Деполь Україна» запросила дітей Київського району міста Харкова відсвяткувати Міжнародний день друзів у теплій та запальній атмосфері.

Справжні друзі – це надійна та міцна опора у житті, якої кожен із нас потребує незалежно від віку, статі та соціального положення у суспільстві. Саме тому, 9 червня, у всьому світі відзначається Міжнародний день друзів. Історія створення цього свята невідома, але його популярність росте з кожним роком.

Традиція вітати найкращих друзів, запрошувати їх у гості чи збиратися веселою компанією на відпочинок за короткий проміжок часу завоювала не тільки дитячі, а й дорослі серця. З друзями можна провести вільний час і поділитися особистими секретами, обговорити різні теми і долучитися до цікавого спільного заняття.

Все це змогли зробити діти із сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах, які проживають на території Київського району міста Харкова. Всеукраїнська благодійна організація «Деполь Україна» вкотре зібрала жваву та безтурботну дітвору у приміщенні Дитячо-юнацької спортивної школи №4, подарувавши їй незабутні хвилини насиченого дозвілля.

Весела малеча поділилася своїми першими враженнями про літній відпочинок , а також прийняла участь у цікавому інтерактивному занятті з елементами тренінгу. Пізнавальна частина зустрічі згодом змінилася творчою – діти змайстрували своїми руками паперові скриньки секретів для друзів. Захоплююча і креативна арт-робота принесла усім присутнім емоційне задоволення і допомогла розкрити творчий потенціал кожної дитини.

Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Київського району м. Харкова щиро дякує представникам Всеукраїнської благодійної організації «Деполь Україна» за бажання та вміння зробити цікавим та різноманітним дозвілля дітей, сім’ї яких перебувають у складних життєвих обставинах.

Наступне заняття відбудеться у п’ятницю, 14 червня, о 15:00. Цього разу організатори вирішили провести його у незвичному форматі – форматі ярмарку, а також подарувати приємні сувеніри своїм постійним відвідувачам.

Місце проведення занять: м. Харків, вул. Героїв Праці, 12Г, Дитячо-юнацька спортивна школа №4, другий поверх (бібліотека). Вхід вільний.

 

1 2 3 (2) 4 5