Сонячний прмінчік

Щороку на початку грудня у Міжнародний день інвалідів уся світова спільнота ще раз переосмислює все, що зроблено на підтримку людей з особливими потребами, і консолідує спільні зусилля задля їх гармонійної інтеграції у сучасне суспільство.

Відзначення Міжнародного дня інвалідів – справедлива шана суспільства та нагадування всім про обов’язок перед людьми, особливо перед дітьми  з інвалідністю, що потребують захисту та підтримки.

Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Слобідського району м. Харкова 03.12.2019 для сімей з дітьми різних соціальних категорій влаштували свято сумісно з вихованцями Дитячої школи мистецтв №5
ім. І.О. Дунаєвського, присвячене відзначенню Міжнародного дня інвалідів. Діти школи мистецтв театрального гуртка поставили цікаву виставу, яка викликала у присутніх почуття доброти, взаємодопомоги, атмосферу доброзичливості, милосердя, постійної уваги, підтримки та гумору. Саме такі почуття формують у дітей проявлення стурбованості, людяності, дотримання принципу недискримінації.

Люди з особливими потребами – це не просто категорія людей. Це окремі життя, окремі трагедії, окремі людські надії. Маємо надію, що поряд з ними будуть завжди – є, і хто хоче допомогти, і хто допомагає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.