Соціально профілактичний захід на тему «Булінг»

 

        Випадки насильства серед учнів завжди були частиною шкільного та студентського життя, однак зараз вони стають дедалі помітнішими.  В учнівському середовищі можуть проявлятися досить негативні моменти сучасного часу, а саме плітки, принизливі жарти та бойкот, а в подальшому негативні наслідки «Булінгу» серед молоді, як противоправна поведінка та деградація населення в цілому. Початок цьому дає такий собі рекет щодо учнів початкової школи, коли, наприклад, старші діти відбирають у них мобільні телефони, з метою розважитись, проявляючи при цьому девіантну та правопорушну поведінку, яка в подальшому стає нормою життя. Отже  «Булінг» – це цькування однієї дитини іншою, агресивне переслідування, яке часто поширене в учбових закладах.

Отже, одним із найважливіших напрямів роботи  Ізюмського МЦССДМ є профілактична діяльність, спрямованої на протидію насильству як серед молоді, так і у суспільстві в цілому. Тому, 04 вересня 2018 року, в приміщенні Ізюмської центральної міської бібліотеки, Ізюмським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ізюмської міської ради, спільно з представниками: Служби в справах дітей Ізюмської міської ради, Ізюмського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації», фахівцем безоплатної юридичної допомоги м. Ізюм, було проведено соціально-профілактичний захід на тему «Булінг» з неповнолітніми,  засудженими до покарання без позбавлення волі. Учасники заходу заслухали та обговорили актуальні питання щодо недопущення проявів «Булінгу» та докладніше дізналися про його причини і те, як з цим боротися.

Після спільного обговорення проблем учасники зібрання визначили основні напрямки взаємодії та відповідної роботи щодо попередження даного явища в суспільстві.

Фабрика форматовDSCN0373 Фабрика форматовDSCN0374 Фабрика форматовDSCN0379