Соціально-виховний захід , присвячений Всесвітньому дню боротьби з гепатитом

Щороку 28 липня у багатьохкраїнах проводиться Всесвітній день боротьби з гепатитом. Датою для його впровадження став день народження американського лікаря Баруха Самюеля Блумберга, лауреата Нобелівської премії, який відкрив вірус гепатиту B. Вперше такий день було проведено в 2008 році з ініціативи Міжнародного альянсу з боротьби з гепатитом. У 2011 році Всесвітною організацією охорони здоров’я (ВООЗ) було внесено цю дату в свій календар, таким чином Всесвітній день боротьби з гепатитом отримав офіційний статус. Віруси гепатиту вважаються одним з основних чинників ризику для здоров’я людства, осільки сьогодні гепатитом хворіють майже 2 мільярди людей в усьому світі. В Україні спостерігається помір непоширення цієї хвороби.

8 серпня 2018 року в приміщенні Ізюмської Центральної бібліотеки   Ізюмським міський центром соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Ізюмської міської ради спільно з Ізюмським МРВ філії ДУ «Центр пробації»  в Харківській  області,для осіб, засуджених до покарання без позбавлення волі,  було проведено соціально – виховний захід, присвячений Всесвітньому Дню боротьби з гепатитом.

В ході проведення даного заходу, з запрошеними обговорювались шляхи передачі гепатиту, заходи профілактики, рекомендовані ВООЗ, симптоми захворювання. Розглянули питання як можна захистити себе від цього небезпечного захворювання.

Увага присутніх була зосереджена на заходи первинної, вторинної та третинної профілактики гепатиту, на переваги ведення здорового способу життя, та різноманітні  методи боротьби зі шкідливими звичками, адже здоров’я необхідно зберігати та зміцнювати, беручи відповідальність за своє життя.

 

DSCN0357 DSCN0366

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.