Тренінг для міждисциплінарної команди

Про патронат часто і багато говорять в останні півроку. Для України ця форма влаштування дитини нова і стала гарною альтернативою притулку або центру соціально – психологічної реабілітації. Це також один із ключових кроків у напрямку до інституалізації системи опіки, бо забезпечує механізм, при якому дитина на своєму шляху далі не потрапляє в державні інституції.
Патронатна сім`я стає тимчасовим притулком для дитини, після перебування в якому вона або повертається у власну родину (якщо батьки вирішили проблеми своїх складних життєвих обставин ) або надсилається в нову сім`ю – до прийомних батьків.
В Кегичівській райдержадміністрації відбувся тренінг для міждисциплінарної команди: «Партнерство та прийняття рішень в найкращих інтересах дитини».
Подібна форма взаємодії об`єднає багатьох суб`єктів роботи та є дієвим механізмом забезпечення найкращих інтересів дітей з метою збереження та захисту їх прав.
Під час зустрічі міждисциплінарна команда отримала від працівників Обласного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді відповіді,як правильно діяти в непередбачуваних обставинах, критичних ситуаціях.
Підсумком спільної роботи стало обговорення, висловлення своєї думки, узагальнення щодо готовності даної сім`ї до виконання функцій патронатного вихователя та помічника.
Тренінг 1

Тренінг 2

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.