Участь в тренінгу на тему: «Ефективні методи спілкування батьків та дітей»

Сім’яце перше, найголовніше та найважливіше середовище виховання дитини, де відбувається формування та розвиток її особистості, моральної поведінки, моральних цінностей та світогляду. Родина охоплює головні моделі стосунків та відносин між людьми, моделі гуманності, справедливості, особистісних та соціальних норм. У сімейному середовищі формуються риси дитини: щирість, доброзичливість, повага до старших та менших, турбота та відповідальність за своїх ближніх. Батьки дбають про своїх дітей, виховують та власними вчинками можуть формувати у них ці якості, властивості, поведінку та цінності. Та всеж, проблема непорозуміння між батьками  та дітьми, є досить актуальною  в наш час, тому що саме це є першим, що впливає на виховання та розвиток дитини в родині. Відомо, що взаєморозуміння між людьми можливе лише при спілкуванніЦе стосується і батьків із дітьми, особливо при вирішені проблем. Під час спілкування батьки мають виявляти повагу та позитивне ставлення до своїх дітей, приймати всі їхні думки, розуміти, вміти ставити себе на їх місце. Завдяки цьому, дві сторони мають змогу вислухати, зрозуміти та сприйняти один одного, що є дуже важливим для нормального функціонування сім’ї та належного розвитку та виховання дитини в ній.
Отже, одним із пріоритетних напрямків роботи Ізюмського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ізюмської міської ради, є саме інформаційно-профілактична діяльність, спрямована на роботу із сім’ями з дітьми, які можуть потрапити або опинились в складних життєвих обставинах, шляхом інформування та надання комплексу соціальних послуг в межах компетенції Центру, залучення інших організацій, з метою  подолання та профілактики потрапляння сімей в складні життєві обставини.
Тому, 19 жовтня 2018 року, фахівці Ізюмського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ізюмської міської ради взяли    участь в тренінгу на тему «Ефективні методи спілкування батьків та дітей», за ініціативою Центра соціальної згуртованістю м. Ізюм, благодійного фонду «Карітас Харків». На заняття, які проводили кваліфіковані спеціалісти-психологи із м. Харків, були запрошені сім`ї, що опинились в складних життєвих обставинах.  Учасники тренінгу заслухали та обговорили питання ефективного спілкування, взаємовідносин батьків та дітей, шляхом аналізу існуючих проблем у родинах.
Учасники тренінгу акцентували увагу на актуальності питання «Відповідального батьківства», на необхідності проведення подібних просвітницьких заходів організаціями та установами нашого міста, з метою допомоги сім`ям, які опинились у складних життєвих обставинах.

DSCN0441