угуївський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді співпрацює з Українським центром Ненасильницького спілкування і примирення «Простір Гідності»

Сьогодні до Чугуївського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді завітав тренер з подолання шокових та стресових ситуацій, пов’язаних з бойовими діями, фасилітатор діалогових процесів, Інженер Порозуміння – Андрій Синяков.

Андрій Синяков розповів, що розпочався проект «Пряма дія Інженерів Порозуміння» Українського центру Ненасильницького спілкування і примирення «Простір Гідності».

Завдання проєкту – уможливити пряму дію Інженерів Порозуміння як фасилітаторів і медіаторів діалогових процесів між різними групами, що перебувають між собою у деструктивних конфліктах для їх врегулювання мирним шляхом та започаткування співпраці.

Разом обговорювали  шляхи подальшої співпраці, планувати роботу. Спільна робота дасть можливість навчити групи людей мирно вирішувати конфлікти, адже це визначна якість для досягнення розвитку,  формування справедливого, демократичного і  соціально – відповідального суспільства.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *