Успішний я – успішна моя дитина

В Центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Київського району м. Харкова відбулася чергова зустріч групи самопомочі «Успішний я – успішна моя дитина».
В заході прийняли участь батьки-вихователі, опікуни, піклувальники, а також потенційні батьки-вихователі, які бажають створити Дитячий будинок сімейного типу.
Цього разу присутні обговорили декілька актуальних тем, а саме:
–         Нова українська школа (з чого вона складається, які існують вимоги, нові форми та методи роботи з першокласниками). Як пристосувати режим дня дитини, щоб вона почувала себе комфортно у школі, чому навчати та на що звернути увагу в першу чергу;
–         Оформлення для 14-річних вихованців ID-карток, постановка на квартирний облік тих, кому виповнилося 16 років;
–         Де закінчується «державна дитина» і починається «своя»;
–        Що таке ресурсність, як її виміряти? Колесо балансу і його застосування у повсякденному житті, щоб не вигорати.
В ході спілкування присутні також обговорили питання ефективності соціального супроводу сімей, які взяли на виховання дітей. З метою закріплення отриманих теоретичних знань на практиці до роботи групи були залучені і студенти першого курсу факультету соціальної роботи Харківського національного педагогічного університету ім. Г.С. Сковороди, які проходять практику на базі Харківського обласного благодійного фонду «Соціальна служба допомоги».
Традиційно учасники групи самопомочі ознайомилися з черговою дитячою книгою-новинкою. Цього разу нею стала історія Джеймса Боуена «Вуличний кіт на ім’я Боб», в якій розповідається про рудого кота, який не лише врятував, а й кардинально змінив життя безпритульного музиканта.

3 5 6 1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *