Усиновлення – це любов назавжди!

28 вересня 2018 року напередодні Дня усиновлення, який Україна відзначає щороку 30 вересня, працівники Краснокутського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді разом з вихованцями прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу та батьками-вихователями взяли участь у всеукраїнській акції-флешмобі «Усиновлення – це любов назавжди». Мета акції – привернення уваги до питання влаштування на виховання в сім’ї дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування . Це свято людяності, милосердя, великодушності, яке не випадково збігається з християнським святом Віри, Надії, Любові та матері їх Софії.
Діти – найдорожче багатство кожної людини, тому головне завдання дорослих – захистити права кожної дитини, а особливо дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, повернути їм віру в добро і справедливість, а найголовніше – батьківську любов. Кожна людина в нашій країні може допомогти обездоленій дитині та зробити вагомий внесок у те, щоб Україна стала країною без сиріт.
Під час акції фахівці центру роздали учасникам кольорові буклети «Усиновлення – це любов назавжди» для привернення уваги до даної теми.

флешмоб IMG_3424-28-09-18-02-51