В пошуках відповіді на актуальні питання

Чергова профілактична групова бесіда з підобліковими особами молодіжного віку відбулася в середу, 24 квітня, на базі районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Харківській області.
До обговорення актуальних проблем з молоддю долучилися і фахівці Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Київського району міста Харкова. Цього разу присутні обговорили ряд важливих тем, а саме:
– формування навичок здорового способу життя
– профілактика наркоманії та алкоголізму серед молоді
– соціально небезпечні хвороби (ВІЛ/СНІД, гепатит та ін.).
Під час бесіди підоблікові особи отримали нагоду поставити власні питання, що турбують їх на даний момент, більш детально дізнатися про перелік послуг, які надає Центр, а також поспілкуватися між собою у комфортній атмосфері.
Так, особи, що отримали умовне засудження або нещодавно звільнилися з місць позбавлення волі, мають змогу отримати в Центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Київського району міста Харкова досить значний перелік послуг, серед яких:
– визначення потреб особи/сім’ї
– натуральна допомога (одяг, взуття, продукти харчування)
– сприяння в організації культурно-освітнього відпочинку (безкоштовні або пільгові білети до театру, дельфінарію та ін.)
– безкоштовна консультація/допомога психолога та юриста
– соціальний супровід особи/сім’ї та ін.
Також фахівці Центру проводять регулярну роз’яснювальну роботу з підобліковими особами з метою забезпечення безпеки суспільства шляхом виправлення засуджених, запобігання ними повторних кримінальних правопорушень та швидкої соціальної адаптації у суспільстві.
Вже вкотре спеціалісти переконалися, що подібні заходи допомагають не лише згуртувати між собою молодь, а й правильно зорієнтувати її на життєвому шляху. Під час такої бесіди молоді хлопці та дівчата не соромляться ставити різні питання і завжди готові до конструктивного обговорення навіть не дуже зручних та простих тем.
Варто також відзначити, що групові бесіди з підобліковими особами сприяють налагодженню тісного зв’язку між державними організаціями та молоддю, а також акцентують увагу на тому, що дійсно турбує підростаюче покоління. Подібні заходи із залученням спеціалістів різних рівнів допомагають вибрати правильні орієнтири у житті, зробити необхідні висновки зі свого минулого і не повторювати таких помилок надалі.

1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.