В пошуках виходу із тупикової ситуації

На базі Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Київського району м. Харкова пройшла група супервізії в секції системно-сімейної терапії.

Протягом двох днів, 22 та 23 жовтня, практикуючі психологи ділилися один з одним своїм досвідом, ідеями і креативним поглядом на різні життєві ситуації. Також вони відточували свою майстерність та допомагали колегам по-іншому подивитися на рішення одного й того ж питання, використовуючи багаторічний досвід роботи у профільній сфері.

За словами учасників заходу, такий формат спілкування досить часто допомагає знайти правильний вихід із тупикової ситуації, яка не могла позитивно вирішитися навіть значний відрізок часу. Подібні зустрічі допомагають практикуючим психологам освоїти нові навички у професійній діяльності, отримати відповідь на актуальні питання, а інколи і влучні інсайти на дуже заплутані та складні життєві ситуації.

Тепла та щира атмосфера у залі допомагала присутнім прожити цінний досвід колег у дружньому колективі і набратися сил для участі в групах особистого досвіду, які будуть проведені найближчим часом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.