Від Миколая до Різдва творімо добрії діла

Вже стало доброю традицією, в переддень Святого Миколая, 18 грудня, в Краснокутському районному будинку культури проводити районне свято для дітей «Від Миколая до Різдва творімо добрії діла».
Краснокутський РЦСССДМ також приєднався до свята, а саме, організував святкову виставку новорічних прикрас «Новорічна казка», до якої залучились діти-вихованці ДБСТ та прийомні діти ПС.
Цього року у святі взяли участь 150 маленьких артистів та близько 400 юних глядачів. Свято розпочалось саме зі святкових привітань. Гості звернулися до дітей та їхніх батьків з теплими і щирими побажаннями.
Усі присутні юні глядачі та артисти отримали святкові солодкі дарунки від депутата Харківської обласної ради від партії “Блок Петра Порошенка ”Солідарність” Юлії Світличної. Подарунки отримали діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, діти з інвалідністю, діти, батьки яких є учасниками АТО та ООС, обдаровані діти закладів освіти та Краснокутського ЦДЮТ.
Святковим подарунком для юних глядачів стала вистава за мотивами казки Ганса Андерсена «Снігова королева» – історія про те, що любов та віра – це речі які творять дива. Кожне любляче серце здатне подолати всі перешкоди та життєві негаразди, і справжня сила – в кожному з нас.
Організатори свята подбали про те, щоб воно залишило приємну згадку в душах дітей, посіяло зерно любові до ближнього та впевненість, що тверда віра і любов, добро, мирне небо, радість, сімейний затишок, здоров’я, милосердя – найдорожчі подарунки.

img_4122 img_4125 img_4126