Від студента до професійного консультанта

На базі Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Київського району м. Харкова відкрилася чергова група з підготовки консультантів Харківського Телефону Довіри «Нить Ариадны».

В актовому залі Центру зібралися студенти трьох місцевих ВУЗів – Харківської Державної Академії Культури, Української інженерно-педагогічної академії та Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди.

Заняття групи проходило у формі тренінгу, що дало змогу всім присутнім отримати різносторонній практичний досвід. Студенти змогли побувати як в ролі консультанта, так і в ролі абонента – людини, котра звернулася за психологічною допомогою на Телефон Довіри.

Навчальний курс групи з підготовки консультантів Харківського Телефону Довіри «Нить Ариадны» складається з двадцяти занять. Під час його проведення студенти отримають необхідну теоретичну та практичну базу, а також продемонструють свої навички та уміння в реальних умовах життя, пройшовши стажування на базі Центру.

Заняття нової групи консультантів Харківського Телефону Довіри «Нить Ариадны» проходить кожного четверга, з 18:00 до 20 00 години. Навчання проводить практикуючий психолог, Голова Громадської організації «Центр Ресурс-Професіонал» Олена Нурєєва.

За словами Олени Нурєєвої, протягом останнього часу встановилася чітка тенденція збільшення кількості звернень на Телефон Довіри членів родин, де є ветерани Операції Об’єднаних Сил. Це, в свою чергу, потребує спеціального підходу консультантів до вирішення того чи іншого питання, а також врахування ряду особливостей, пов’язаних із цією категорією населення.

Нагадаємо, що Харківський Телефон Довіри «Нить Ариадны» був створений 1 червня 1993 року групою професійних психологів і на даний час є найбільш доступним видом психологічної допомоги населенню. На базі Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Київського району м. Харкова він працює щодня, з 18:00 до 21:00 години.

Контакти Харківського Телефону Довіри «Нить Ариадны»:

(057)-700-39-52;

(068)-542-44-46;

(099)-092-55-51;

(093)-140-80-90.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.