Відбулося засідання групи взаємодопомоги та взаємопідтримки для прийомних батьків та батьків-вихователів

На базі Краснокутського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено робочу зустрічі з прийомними батьками та батьками-вихователями в рамках групи взаємодопомоги та взаємопідтримки прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу.

У засіданні взяли участь представники служби у справах дітей районної державної адміністрації, відділу освіти районної державної адміністрації, управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації, комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Краснокутського району», відділу «Краснокутське бюро правової допомоги».

З учасниками заходу були обговорені питання щодо медичного огляду дітей, їх харчування та утримання, призначення і виплат державних соціальних допомог, конфліктів в сім’ї та шляхів їх попередження, постановки дітей на квартирний облік та правового напрямку.

Крім того прийомні батьки та батьки-вихователі висловили свої пропозиції та спільно було визначено питання на наступну зустріч.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.