Відеоконференція

З появою вірусу COVID-19 залишається багато невизначеностей щодо певних епідеміологічних та попереджувальних заходів з організації безпечного перебування дітей та дорослих в умовах цілодобового проживання в державних закладах.
19 травня 2020 року Харківським ОЦСССДМ проведено відеоконференцію з керівниками закладів соціального обслуговування Харківської області (Харківський обласний центр матері та дитини, Харківський обласний центр для ВІЛ-інфікованих дітей та молоді, Харківський обласний соціальний гуртожиток) щодо виконання санітарно-епідеміологічних вимог до організації проживання, харчування та виховання отримувачам соціальних послуг, а саме матусь з дітками та осіб з числа дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.
Було звернено увагу на статті Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб”, протокольні рішення Державної та регіональної комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Обговорено питання організації та контролю за виконанням санітарно-гігієнічних і протиепідемічних заходів працівниками, за дотриманням ними раціонального режиму праці та стану здоров`я.
Керівники закладів поділились власними досвідом організації протиепідемічних заходів, виконанням вимог дотримання соціальних дистанцій, використання індивідуальних засобів захисту з метою профілактики, а також проведення роз’яснювальної роботи з персоналом, соціальними партнерами та отримувачами соціальних послуг.
Дякуємо керівникам закладів за можливість турбуватись про клієнтів безпечно!