«Відвідування сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах»

З метою раннього виявлення сімей та осіб, що опинились у складних життєвих обставинах 21 березня 2018 року спеціалістами Балаклійського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з працівниками  Балаклійського районного відділу поліції, в рамках спеціалізованого формування «Мобільний консультативний пункт» було проведено рейди у сім’ї, які проживають на території району та виховують малолітніх дітей.

У ході проведеної роботи сім’ям надавалися різні види соціальних послуг, відповідно до Державних стандартів. Проконсультовано  з питань отримання соціальних пільг та гарантій, можливості оздоровлення дітей, раціонального використання коштів тощо. Проведено інформаційно-профілактичну роботу,  щодо забезпечення відповідних житлово – побутових умов для проживання дітей, запобігання та протидію домашнього насильства. Батьків попереджено про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків.

В результаті  ряду, попередньо, проведених рейдів за І квартал 2018 року було виявлено 27 сімей, в яких виховується  84 дитини, що опинились у складних життєвих обставинах та перебувають на обліку в Балаклійському РЦСССДМ, з якими проводиться комплексна соціально-профілактична робота, щодо подолання складних життєвих обставин.

Подібні заходи заплановано проводити і надалі.

аа ьотпп

One thought on “«Відвідування сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах»

  1. Nice post. I learn something totally new and challenging on websites I stumbleupon every day. It’s always useful to read content from other writers and use something from their sites. |

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.