«Все в твоїх руках».

Згідно Плану заходів на 2019-2020 роки з реалізації Стратегії державної політики щодо наркотиків (розпорядження КМУ від 6 лютого 2019 р. №56-р)  спеціалістами Харківського обласного центру для ВІЛ – інфікованих дітей та молоді надаються соціальні послуги, пов’язані із зниженням ризику і запобіганням поширенню ВІЛ – інфекції та інших хвороб серед осіб з психічними та поведінковими розладами внаслідок вживання психоактивних речовин, зокрема споживачів ін’єкційних наркотиків. Також проводиться інформаційна робота з формування у споживачів ін’єкційних наркотиків навичок безпечної поведінки, усвідомлення ризику зараження ВІЛ – інфекцією та відповідальності за власне здоров’я.

8 грудня  2020 року спеціалістами Харківського обласного центру для ВІЛ – інфікованих дітей та молоді на базі Балаклійського районного відділу з питань пробації була проведена профілактично – інформаційна бесіда для умовно засуджених людей «Все в твоїх руках».

Умовно засуджені прийняли участь в анкетуванні, метою якого стала перевірка рівня поінформованості учасників про ВІЛ/СНІД. Після анкетування було проведено бесіду на якій було висвітлено ці питання.

Наприкінці заходу присутні отримали буклети, які містять більш детальну інформацію

Завдяки проведенню інформаційно – профілактичної бесіди учасники доповнили свої знання з питань ВІЛ/СНІДу, основних шляхів передачі ВІЛ – інфекції та можливості збереження свого здоров’я.