Виїзд мобільного консультативного пункту

         07.11.2018 року робоча група спеціалізованого формування «Мобільний консультативний пункт соціальної роботи»  Краснокутського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді,  завдяки Комунальному закладу охорони здоров’я «Краснокутська центральна районна лікарня», який надав транспорт, виїжджала в с.Качалівка, с.Китченківка, с.Костянтинівка.
Разом з представниками  служби у справах дітей Краснокутської РДА та селищної  ради було відвідано сім’ї, які перебувають у складних життєвих обставинах. В ході виїзду було перевірено умови утримування, проживання та виховання в 9 сім’ях, де виховується  25 дітей. У сім’ях проведенні бесіди щодо створення належних умов проживання дітей, відповідальності за їх здоров’я та життя, попереджено про наслідки неналежного виконання батьківських обов’язків.
Також, в одній сім`ї перевірено цільове використання коштів при народженні дитини та встановлено, що одержувач допомоги забезпечує належні умови для повноцінного утримання та виховання дитини, тобто, гроші використовуються за призначенням.
Згідно Державних стандартів соціальних послуг сім`ям надані послуги консультування та соціальної профілактики.

1449130408_prava-dytyny