Взаємодія суб’єктів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству

10 квітня 2019 року за ініціативою Харківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та за підтримкою Харківської районної державної адміністрації під головуванням заступника голови райдержадміністрації Оксани Малишевої, а також за участю координатора програми фонду ООН у галузі народонаселення в Харківській області Сергія Велигодського було організовано та проведено семінар за темою: «Особливості імплементації порядку взаємодії суб’єктів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству».
Метою семінару було відпрацювання підходу та алгоритму реагування та взаємодії з метою надання якісних соціальних комплексних послуг постраждалим особам від домашнього насильства та забезпечення вчасного реагування на випадки насильства.
У ході семінару Сергій Велигодський зробив акцент на необхідності постійної взаємодії дотичних суб’єктів на всіх рівнях протидії та вчасному реагуванню на випадки домашнього насильства, під час розбудови нової системи всеохоплюючого реагування на насильство, де кожен випадок повинен мати  належну увагу усіх суб’єктів. Постраждалі особи повинні знати свої права, можливість отримання допомоги від суб’єктів взаємодії та порядку її отримання, а також мати доступ до якісних послуг.
За результатами роботи семінару учасники спільно розробили можливі методи реагування, подальші спільні дії щодо вирішення  типових ситуацій з надання підтримки та допомоги постраждалим особам для суб’єктів взаємодії у сфері запобігання та протидії домашньому насильству.

DSC_5169 DSC_5165