Взаємодія та партнерство.

9 жовтня в приміщенні Краснокутського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» відбувся круглий стіл за участю представників Краснокутського РЦСССДМ,  «Краснокутського бюро правової допомоги» та районного відділу ДВС.

В ході круглого столу обговорено співпрацю у сфері соціальної адаптації осіб, які відбувають чи відбули покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк, соціальної підтримки осіб, засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі.
Метою такої співпраці є допомога клієнтам пробації обрати вірний шлях у житті, попередити прояви протиправної поведінки, профілактика негативних явищ. Досягнуто домовленості спільними зусиллями продовжувати шукати методи впливу на кожну особу індивідуально та розробляти і реалізовувати заходи профілактичного характеру, спрямовані на зміну світогляду зазначеної категорії осіб в позитивному напрямку. Адже попередити правопорушення значно легше, ніж потім перевиховувати та повертати людину до повноцінного життя в суспільстві.

Результатом заходу стала домовленість з Краснокутським бюро правової допомоги про співпрацю по захисту законних прав та інтересів заявників та представництво їх інтересів в суді.

Також цього дня фахівцями Краснокутського РЦСССДМ проведено групову консультацію з засудженими без позбавлення волі.

IMG-0e1582a1b9d93ef0478417e165f6bcd2-V IMG-834a750c79753710b95e760e8629b97d-V

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.