Я маю право

В період з 02 по 06 вересня 2019 року у  межах правопросвітницького проекту «Я маю право», який діє відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2017 року № 638-р «Про реалізацію право просвітницького проекту «Я маю право!» у 2017-2019 роках», враховуючи необхідність впровадження освіти у сфері прав людини у системі формальної освіти задля формування у дітей навичок та вмінь відстоювати та захищати свої права, фахівцями Краснокутського районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді спільно зі спеціалістами відділу «Краснокутське бюро правової допомоги» було здійснено ряд виїздів по загальноосвітніх закладах району з метою проведення тематичних уроків «Я маю право!».

Головна мета уроків – поглиблення та розширення знань учнів про права та обов`язки людини та громадянина, підвищення рівня обізнаності сучасної молоді щодо правових стандартів прав людини, сприяти вихованню правомірної поведінки, виховувати повагу та необхідність дотримання законів, прав та обов`язків.

Під час проведення тематичних уроків в ігровій формі школярі разом з фахівцями розв`язували юридичні задачі, використовуючи юридичні терміни, наводили приклади дотримання та порушення прав людини у повсякденному житті. З`ясували, що таке права та обов`язки та як їх дотримуватись у повсякденному житті. По закінченню заходу найактивніші учні отримали ПАСПОРТ  ДИТИНИ «Я маю право» від представників відділу «Краснокутське бюро правової допомоги».

Під час проведення тематичних уроків розповсюджено друковану продукцію відповідного змісту.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *