Я здоров’я збережу –сам собі допоможу

12 червня 2019 року Куп’янським РЦСССДМ

Проведено виїзний захід в рамках спеціалізованого формування

«Мобільно-консультативного пункту соціальної роботи»

на базі пришкільних закладів відпочинку денного перебування.

 

12 червня 2019 року Куп’янським РЦСССДМ проведено спільний профілактичний виїзний захід в рамках спеціалізованого формування «Мобільно-консультативного пункту соціальної роботи» на базі пришкільних закладів відпочинку денного перебування, який спрямований на популяризацію здорового способу життя, шкідливості тютюнопаління, вживання алкогольних напоїв та наркотичних речовин, запобігання дитячого травматизму.

Працівник Служби у справах дітей Куп’янської районної державної адміністрації, застерегла дітей від необачних вчинків, які можуть коштувати життя.

Працівник Куп’янського міськрайонного центру зайнятості, Беднарська провела бесіду «Здоровий спосіб життя серед учнівської молоді». Наголосила на тому, що найголовніше в житті людини є здоров’я і щоб його зберегти потрібно займатися спортом, вживати здорову  та повноцінну їжу та додержуватися режиму дня.

Інспектор ювенальної превенції відділу поліції, наголосив про необхідність дотримання правил поведінки підлітків у місцях загального користування та відповідальності за протиправні дії, які можуть привести до адміністративної або кримінальної відповідальності.

Директор Куп’янського РЦСССДМ, провела гру –квест «Як ми дбаємо про здоров’я», в ході якої були підсумовані знання дітей щодо ведення здорового способу життя.

Заходами було охоплено чотири пришкільні заклади відпочинку денного перебування в селах; Ягідне, Кислівка, Петропавлівка та Подоли.

Куп'янський РЦ додаток

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.