Яскраві листівки для родини

Активна малеча Київського району прийняла участь у цікавих заходах, присвячених Дню космонавтики та підготовці до Великодня.
12 квітня у всьому світі відзначається Міжнародний день польоту людини в космос. Саме цього дня у 1961 році радянський космонавт Юрій Гагарін на космічному кораблі «Восток» з космодрому «Байконур» вперше у світі зробив орбітальний обліт Землі, який тривав 108 хвилин.
Черговий захід від Всеукраїнської благодійної організації «Деполь Україна», як і раніше, пройшов на базі Дитячо-юнацької спортивної школи №4. Під час його проведення діти дізналися багато цікавих фактів зі світу сучасної авіації та космонавтики, взяли участь в інтерактивній бесіді, змайстрували власними руками вітальні листівки. Вони з радістю і щирим інтересом на обличчі слухали розповіді про нові досягнення галузі, задавали питання та ділилися своїми знаннями та думками з іншими.
Після обговорення діти, сім’ї яких опинилися в складних життєвих обставинах, долучилися до творчої частини заходу і почали власноруч майструвати листівки до Великодня. Різнокольоровий папір, ножиці, клей, олівці та фломастери – за допомогою такого нехитрого набору маленькі творці зробили яскраві та оригінальні подарунки для своїх сімей. На листівках вони зобразили пасхальні кулички зі свічками, крашанки, фігурки улюблених звіряток.
Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Київського району міста Харкова висловлює щиру вдячність Всеукраїнському благодійному фонду «Деполь Україна» за багаторічну співпрацю та значний внесок у виховання підростаючого покоління.
1

4

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.