З Україною в серці

Чугуївським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді із 2014 року надаються соціальні послуги членам родин учасників АТО.

У 2016 році була створена фотовиставка «З Україною в серці». Вона присвячена бойовим будням бійців та соціальній роботі з учасниками антитерористичної операції. Частина цієї виставки присвячена пам’яті загиблим на війні військовослужбовцям. Цю частину фотовиставки допомагали створити рідні загиблих хлопців.

05 вересня 2019 року ми зібралися разом  із мамами та дружинами загиблих учасників АТО. Спілкувалися, ділилися спогадами.

Жінки говорили про спільне : біль, радість материнства, згадували про дитинство своїх синів,  ділилися чим живуть сьогодні, звідки беруть наснагу,

а ще про пам’ять, яка живе в їх серцях. З їх розповідей розумієш, що сили дають їм діти, онуки. Радіють кожному дню проведеному з ними.

Є у наших мам і захоплення. Наприклад, Ельвіра Віталіївна, захоплюється алмазною вишивкою, має декілька картин. Надія Миколаївна у вільний час займається випічкою.  Всі вони такі різні і в той же час однакові, а згуртував їх біль і смуток – втрата синів та чоловіків, які віддали своє життя для того, щоб ми сьогодні могли виховувати дітей, ходити на роботу, жити.

Спілкуючись по телефону, зустрічаючись разом на заходах, концертах, групах взаємопідтримки  –   вони підтримують один одного та надихають.

Разом виконували вправи для зняття стресу та емоційної напруги, писали один одному побажання на підготовлених заздалегідь сердечках. Слід зазначити, що в більшості побажань один одному використовувалося слово – МИР. Саме вони знають його ціну!

Дивлячись їм в очі так хочеться побажати нашим мамам та дружинам   міцного здоров’я, щастя, наснаги, і щоб здійснилося нарешті бажання всіх українців – настав мир на нашій землі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *