Захід для дітей з прийомних родин та дитячих будинків сімейного типу

Напередодні Міжнародного жіночого дня 8 березня фахівці Чугуївського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провели захід для дівчаток, які виховуються в прийомних родинах та дитячих будинках сімейного типу під назвою «Сучасна мода. Історія виникнення суконь».
Прийомні мами та діти отримали привітання від голови Чугуївської районної державної адміністрації М.Шошина, заступника голови райдержадміністрації В.Волоцкової, директора Чугуївського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді І. Рябініної та начальника служби у справах дітей райдержадміністрації О.Альхімович.
Для дівчат була підготовлена презентація,  в якій ми розповіли про те, як змінювалася мода в різні століття, починаючи з Античності та Середньовіччя та закінчуючи теперішнім часом. Також був проведений майстер – клас щодо правильного догляду за шкірою обличчя, після якого була проведена  «вікторина краси».
Тема зустрічі була вибрана не випадково. БФ «Дорослі: Волонтери – Дітям» напередодні Міжнародного жіночого дня привезли до Центру  нові сукні. Кожна дівчинка вибрала на власний смак своє плаття.
Наприкінці зустрічі всіх чекав приємний сюрприз. Дівчата із дитячих будинків сімейного типу Трохимченко, Кулик,  прийомних родин  Кучевасових,  Гаврилюк, Долбійових, Присяжнюк, патронатних вихователів  Ярмак та Лізогубових підготували смаколики, а саме: шарлотку, млинці з м’ясом, вареники з картоплею, тістечка.
Добре, коли за одним столом збирається велика родина.

20190306_103803