Захід присвячений Дню Незалежності України

 Україна… Золота, чарівна сторона. Земля рясно уквітчана, зеленню закосичена.

У глибину століть сягає історія нашого народу. Україна має багате й славне минуле.

На білому світі є різні країни, де ріки ліса і лани

Та тільки одна на землі Україна, а ми-її доньки, сини

Усюди є небо, і зорі скрізь сяють, і квіти усюди ростуть

Та тільки одну Батьківщину ми маєм:

Її Україною звуть!

День Незалежності України — державне свято, що відзначається щорічно 24 серпня на честь прийняття Верховною радою УРСР «Акта проголошення незалежності України», що прийнято вважати датою утворення держави Україна в сучасному вигляді.

Україна – це наша земля, рідний край, наша країна з багатовіковою історією, мальовничою природою, чарівною піснею, і зрозуміло, мудрими, талановитими людьми. Це велика держава, і живуть у ній різні люди. Крім українців, нашу землю населяють люди інших національностей. Серед них росіяни, білоруси, поляки, чехи, молдовани, євреї, румуни, греки. І всі вони знайшли в нашому краї свою батьківщину, називають матір’ю соборну і суверенну Україну.

8 серпня 2018 року в приміщенні Ізюмської Центральної бібліотеки   Ізюмським міський центром соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Ізюмської міської ради спільно з Ізюмським МРВ філії ДУ «Центр пробації»  в Харківській  області, для осіб, засуджених до покарання без позбавлення волі, було проведено захід, присвячений Дню Незалежності України.

Під час проведення заходу основну увагу приділили тому, що незалежність України дає можливість кожному з нас стати справжнім господарем своєї землі, що сьогодні ми є свідками великих перетворень, які відбуваються в нашій країні.  Тому своїми знаннями, працею, здобутками треба підносити її культуру, бути гідними своїх предків, берегти волю і незалежність України, поважати свій народ і його мелодійну мову. Шанувати себе і свою гідність, і шановані будемо іншими.

DSCN0353 DSCN0355

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.