ЗАХИСТИМО ДИТИНУ, ДОПОМОЖЕМО СІМ’Ї

13 березня 2019 року під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Т. Вінник відбулось засідання Дорадчого органу з питань координації дій між суб’єктами соціальної роботи, якими забезпечується колегіальність і узгодженість під час надання послуги соціального супроводу сімей та осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах.
В ході роботи розглянуто стан справ щодо 58 сімей, в яких виховується 122 дитини. На засіданні обговорено виконання суб’єктами соціальної роботи протокольних доручень з останнього засідання, комплексу заходів і шляхи, які були спрямовані на вирішення основних проблем сімей, проаналізована діяльність за 2018 рік та поточні результати роботи. Також на засідання Дорадчого органу було запрошено 3 сім’ї, які потребують особливої уваги та допомоги; визначені труднощі, які заважають проведенню ефективної соціальної роботи з ними, та заплановано алгоритм дій для їх подолання.
Згідно рішення Дорадчого органу 15 сімей/33 дитини, які виявлені протягом поточного періоду, занесені до місцевого банку даних, як такі, що опинились у складних життєвих обставинах, та 5 сімей, в якій виховується 12 дітей знято з соціального супроводу з позитивним результатом.

IMG-543a996c5d1a1ca33e9ef99bd920779e-V