«Запобігання насильству. Причини зневажливого стану в сім’ї.»

Одним із найважливіших напрямів діяльності Балаклійського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді є робота з неповнолітніми та молоддю, засудженими до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі.

25 листопада 2016 року для осіб зазначеної категорії спеціалістами центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді разом з інспекторами Балаклійського РВ КВІ управління Державної пенітенціарної служби України в Харківській області було проведено груповий захід за темою «Запобігання насильству. Причини зневажливого стану в сім’ї.». Мета заходу – розширити знання підлітків про їхні особисті права, ознайомити з термінологією насильства, сформувати уявлення про різноманітність проявів насильства, формувати навички безпечної поведінки. Під час проведення заходу учасники ознайомилися із ознаками насильства, обговорили різні форми насильства, визначили поняття домашнього насильства та розглянули міфи про нього. Також було переглянуто та обговорено відеоролик на тему «Коло насилля».

  Завершальним етапом заходу було проведення анкетування, з метою виявлення схильності до вчинення насильницьких дій. Учасникам заходу було роздано листівки, буклети, що містять інформацію щодо попередження насилля в сім’ї та суспільстві.

IMG_1817

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *