ЗАСІДАННЯ ГРУПИ ВЗАЄМОДОПОМОГИ ТА ВЗАЄМОПІДТРИМКИ УЧАСНИКІВ АТО

14 березня 2019 року на базі Краснокутського районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді відбулося засідання групи взаємодопомоги та взаємопідтримки учасників антитерористичної операції. Основним завданням заходу є формування групової згуртованості, що ґрунтується на основі взаємної участі їх членів у вирішенні питань, обміну знаннями й досвідом, зацікавленості й бажанні змінити щось у власній ситуації та обмінятися своїм досвідом з людьми, які мають подібні проблеми.
Попередньо обговоривши з учасниками АТО питання, які найбільше їх хвилюють, на зустріч були запрошені представники відділу по Краснокутському району ГУ Державного кадастру у Харківській області, відділу соціальних гарантій та персоніфікованого обліку отримувачів пільг УСЗН Краснокутської райдержадміністрації, Краснокутського бюро безоплатної правової допомоги та  стоматологічного кабінету КНП «Краснокутська центральна районна лікарня» Краснокутської районної ради.
В ході зустрічі були розглянуті питання щодо оформлення земельних ділянок  для ведення фермерського та особистого селянського господарства, будівництва житлового будинку, господарських будівель і споруд. Також піднімалися питання щодо медичних послуг, санаторно-курортного лікування та психологічної реабілітації.
Завдяки роботі групи взаємодопомоги та взаємопідтримки фахівці центру мають змогу вивчити проблемні питання та потреби сімей і осіб учасників АТО та відповідно планувати роботу з ними.
По закінченні засідання учасникам АТО було роздано візитки Центру та інформаційні буклети Краснокутського РЦСССДМ «Інформаційний порадник для учасників АТО та членів їх сімей» та Харківського ОЦСССДМ «На допомогу захисникам Батьківщини».

FullSizeRender-14-03-19-03-29-1 IMG_4441-14-03-19-03-29