Засідання міждисциплінарної команди у найкращих інтересах дитини

В Чугуївському районі функціонують дві патронатні родини, у яких наразі виховується четверо дітей із сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

09 липня 2019 року в Чугуївському районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбулося засідання міждисциплінарної команди з ведення випадку в інтересах малолітніх дітей, які перебувають в родині патронатного вихователя  – Лизогубової Наталії Олександрівни. У засіданні брали участь  начальник служби у справах дітей райдержадміністрації, директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, начальник управління праці та соціального захисту населення, патронатний вихователь.

Обговорювалися питання про результати соціального супроводу біологічної родини, необхідність і доцільність продовження строку перебування дітей в сім’ї патронатного вихователя, оздоровлення дітей, влаштування  до закладів освіти.

Така робота команди спеціалістів різних галузей дає підтримку сім’ям патронатних вихователів, допомогу у вирішенні проблемних питань та прийнятті рішень у найкращих інтересах дитини.

20190709_151019