Засідання міждисциплінарної команди у найкращих інтересах дитини

З 2018 року Чугуївський район бере участь у запровадженні послуги патронату над дитиною. Протягом двох років було створено вже дві патронатні родини, у яких наразі виховується четверо дітей з сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.
Сьогодні в Чугуївському районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбулося засідання міждисциплінарної команди щодо діяльності сімей патронатних вихователів. У засіданні приймали участь представники служби у справах дітей райдержадміністрації, управління праці та соціального захисту населення.
Обговорювалися питання про результати соціального супроводу сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах діти яких були влаштовані до сімей патронатних вихователів; стан здоров’я дітей влаштованих під патронат; порядок оплати послуг патронатного вихователя; продовження терміну перебування дітей у сім’ях патронатних вихователів та доцільність позбавлення біологічних батьків батьківських прав.
Така робота команди спеціалістів різних галузей дає підтримку сім’ям патронатних вихователів, допомогу у вирішенні проблемних питань та прийнятті рішень у найкращих інтересах дитини.
20190411_100839